09/10/2025
ZOSTAŁEM OKRADZIONY
Dzień dobry wszystkim,
W dniu dzisiejszym piszę, bo spotkało mnie coś, czego się nie spodziewałem…
Dziś w nocy z 08-09.10.2025r przy ul. Szybowcowej/ Jordana złodziej/ złodzieje włamali się do mojego auta i zabrali część narzędzi, z których codziennie korzystam oraz pieniądze przeznaczone na materiały do klientów.
Nie jestem wielką firmą. Każde narzędzie to mnie inwestycja, a każda złotówka miała trafić na realizację projektów moich klientów.
Dla mnie jest to ogromny cios. Z ogromnym żalem, bezradnością mam do Was pytanie: jak można pozbawić drugiego człowieka w taki sposób możliwości wykonywania pracy?
Wielka prośba do Was. Jeśli ktoś z Was zauważy, że ktoś sprzedaje podejrzanie tanie narzędzia lub ma jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w odzyskaniu sprzętu, proszę o kontakt.
Udostępniajcie ten post dalej — być może dzięki Wam uda się namierzyć sprawców i odzyskać chociaż część skradzionych rzeczy.
Dziękuje za każde wsparcie ❤️🩹
P.S. Na zdjęciu zobaczycie jak złodziej zostawił mój portfel