07/04/2022
W dniach 04.04-08.04.2022 odbywa się w stolicy Mongolii - Ulaanbaatar spotkanie polskich przedsiębiorców oraz mongolskich przedsiębiorców.
Dziękujemy bardzo za możliwość poznania mongolskiej kultury, przemysłu oraz gościnności.
Szczególne podziękowania kieruję do Polskiej Ambasady w Mongolii, która była uprzejma zorganizować spotkania z Izbą Przemysłową Ulaanbaatar, Urzędzie Miasta Ulaanbaatar oraz Firmami mongolskimi. Mieliśmy również przyjemność odwiedzić rezydencję Polskiego Ambasadora, u którego czuliśmy się jak w domu. Bardzo dziękujemy za tak miłe przyjęcie.
Wielkie podziękowania dla Kierownictwa Polskiej Ahencjii Inwestycji i Handlu (PAIH) za zorganizowanie szeregu spotkań z wieloma przedsiębiorcami oraz szczególną gościnność. Wysoki profesjonalizm działania Kierownictwa tej placówki oraz Współpracowników spowodował nawiązanie wielu nowych i ciekawych kontaktów biznesowych.
Duże gratulacje składam również Panu Prezesowi Europejskiego Klubu Biznesu z którego to inicjatywy zostały wznowione kontakty Polsko-Mongolskie.
Polecam i zapraszam wszystkich do odwiedzenia Mongolii, poznania kultury, zwyczajów, kuchni, kaszmiru z którego Mongolia słynie oraz do poszerzania współpracy.