My, członkowie Koła Naukowego Genetyki i Epigenetyki, jesteśmy grupą studentów, zainteresowanych szeroko pojętą genetyką, epigenetyką i biologią molekularną. Członkostwo w Kole daje nam możliwość rozwijania swoich pasji i zdobywania wiedzy w praktyce. poprzez prowadzenie projektów naukowych i szkoleniowych, udział w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych, współpracę z innymi ośrodkami na
ukowymi oraz cotygodniowe seminaria, obejmujące swoją tematyką zagadnienia współczesnej biologii molekularnej i epigenetyki, związane także z badaniami własnymi członków Koła. naukowych: Kinga Żupnik
Wiceprezes ds. finansowych: Maria Bożko
Wiceprezes ds. mediów: Elwira Czepkauskajte