28/01/2026
Drodzy Klienci, Przyjaciele, Sąsiedzi,
z dniem dzisiejszym nasz sklep został zamknięty decyzją centrali Żabki.
To dla nas bardzo trudny moment i chcemy zostawić tu kilka słów prosto z serca.
Dziękujemy Wam za ogromne wsparcie, za każde dobre słowo, uśmiech, gest życzliwości.
Za ciepło i emocje, które od Was otrzymywaliśmy każdego dnia.
Za rozmowy, żarty, chwile zwyczajne i te bardziej osobiste.
Dzięki Wam to miejsce było czymś więcej niż sklepem – czuliśmy się tu jak w rodzinie.
Przepraszamy, że nie wytrwaliśmy dłużej dla Was.
Chcieliśmy. Naprawdę.
Niestety, taka była decyzja centrali i nie mieliśmy na nią wpływu.
Zostawiacie po sobie coś bardzo ważnego – wspomnienia i poczucie, że to, co robiliśmy, miało sens.
Za to jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni 🤍
Dziękujemy za wszystko.
Z całego serca.