11/12/2019
Przyszedł czas na podsumowanie całej akcji MOTOMIKOŁAJKOWEJ.
Na samym początku chcieli byśmy wspomnieć, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego jak przebiegła cała akcja. Wasza obecność i reakcja była naprawdę niesamowita. Widząc wasz uśmiech na twarzy i tyle pozytywnych opinii to dla nas największe podziękowanie. Bardzo jest Nam miło, że takim małym gestem zrobiliśmy, można śmiało powiedzieć „coś fajnego”
Nie było by tego wszystkiego bez osób, które przyczyniły się do całej akcji. W jaki sposób udało nam się pomóc ?
Priorytetem jaki został ustalony było obdarowanie podopiecznych z domu dziecka prezentami, spędzenie z nimi miło czasu. Kolejnym krokiem jaki sobie założyliśmy to obdarowanie upominkami każdej napotkanej osoby na terenie Wielunia, odwiedzenie dzieci w przedszkolu oraz obdarowanie prezentami dzieci z wybranych rodzin.
Szczególnie chcieli byśmy podziękować wszystkim sponsorom, ludziom dobrej woli, członkom całej ekipy Wheelie Team Wieluń i losowym osobom poza grupy. To właśnie dzięki wam zebraliśmy tak dużą kwotę, a dokładnie 4500 zł, co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie pieniądze zostały zamienione na liczne prezenty i słodycze i rozdane podczas trwania akcji.
Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom i pani Monice Kulickiej z galerii ERA PARK WIELUŃ, za wszystkie zabawki, słodycze. Jesteśmy pełni uznania za tak wielkie zaangażowanie się w całą akcję.
Kolejną osobą, która zasługuje na wielkie uznanie to Karolina Poslajko (pani.z.gixa), to właśnie ona wraz z całą ekipą z „Island Riders” zebrała mnóstwo słodyczy i wysłała je prosto z Irlandii.
Zostały również przekazane pieniądze, które wykorzystamy na pomoc w WOŚP.
Dziękujemy bardzo wszystkim firmą (sponsorom), którzy dołożyli swoją cegiełkę.
P.H.U Kowalski | MOTO-MAR | Bangla Kebab | Moto-Pawmar | Multi Sfera | Witczak opakowania | Słodkie Orzeszki | MultiFun | WielCut | Wielka Reklama | Agent PZU- Małgorzata Gajewska | Expert Dach | Usługi dekarsko-cieślarskie Mariusz Szczepaniak | Graffity | ERA PARK
Partnerom medialnym: Radio ZW | Spotted Wieluń (za nagłośnienie całej akcji)
Pani Maricie Dobranowskiej z Radia ZW (za wszystkie wywiady, podsumowanie akcji)
Członkom grupy Wheelie Team Wieluń
Ekipie TVP 3 Łódź za wywiad |Wieluń – Nasze Miasto (za podsumowanie)
Wszystkim osobom po za grupy, którzy pojawili się na miejscu w czasie trwania akcji.
Panią robiącym zdjęcia uwieczniając cały przebieg akcji: Kasia Młynarczyk i Zuzia Żyta
Ekipa nie przestaje na tym i jak już wspomnieliśmy przyczyniamy się również do Szlachetnej Paczki, a w nowym roku gramy razem z WOŚP (szczegóły już niedługo).
Dziękujemy za każde zamienione słowo, zbitą piątkę z napotkaną osobą.
Na pewno nie będzie tutaj cicho, a wręcz przeciwnie, działamy dalej prężnie do przodu. Bądźcie pewni, ze MOTOMIKOŁAJKI za rok w naszym wykonaniu będą z jeszcze z większym impetem.
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na drogach: WHEELIE TEAM WIELUŃ