13/03/2019
Witamy po sporej przerwie 🙂
Wszystkich zainteresowanych działalnością Sekcji Budynków Niskoenergetycznych i Pasywnych oraz koła Eko-Inżynier zapraszamy na spotkanie 21 marca o godzinie 17:30 w sali 344 C6. Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny, będzie możliwość dołączenia, zapoznania się ze szczegółami działalności oraz zaprezentowania swoich pomysłów.