28/10/2022
W pod koniec kwietnia 2023 roku wejdzie w życie znawelizowana ustawa o charakterystyce energetycznej budynków. W przypadku zbycia, najmu lub oddania budynku do użytkowania będzie wymagane sporządzenie świadectwa energetycznego. Zapraszam do współpracy.
Rządowe Centrum Legislacji