02/05/2021
https://gazetalubuska.pl/zielona-gory-rachunki-za-prad-szybuja-do-gory-przerazeni-mieszkancy-chwytaja-sie-za-portfele/ar/c1-15589264?fbclid=IwAR0j2KetrJ2xwWe1pOtIY-7v9iaY1-Mg0BnLWYpYJEkrcprTNWEsCtdIQag A jak rok temu na spotkaniach z klientami mówiłem jak będzie to wszystko wyglądać, że prąd tak drożeje a będzie jeszcze gorzej to wielokrotnie słyszałem: "a co Pan opowiada", "od lat płacę tyle samo", "ja mam małe zużycie to nie będę musiał nic dopłacać", "prąd jest tani, panele się nie opłacają". Może teraz Ci co jeszcze nie przeszli na własną energię zrozumieją, że wydają pieniądze bez sensu mogąc oszczędzać już teraz i gdyby zrobili to rok temu gdy była okazja, to już by jak się teraz okazuje zaoszczędzili nie małe sumy. Udanej majówki życzę, a wszystkim prosumentom naszych instalacji samych pogodnych i słonecznych dni! 🙂🌞🌞🌞🌞