27/08/2019
Wczoraj ruszyły rozgrywki 6tek piłkarskich. W naszym debiutanckim sezonie w najwyższej klasie rozgrywek organizatorzy w pierwszej kolejce zawiesili nam bardzo wysoko poprzeczkę. Beniaminek rozgrywek RM Proinvest Zielona Góra podejmował mistrza EKO-POL (dla przypomnienia drużyna EKO-POLu w poprzednim sezonie wygrała wszystkie 22 spotkania).
W myśl zasady "bij mistrza" wygraliśmy po bardzo emocjonującym spotkaniu 3:2. Jest moc! 💪💪💪