GOLIBAR - človeku prijazna gradnja

GOLIBAR - človeku prijazna gradnja V podjetju Golibar (www.golibar.com) se ukvarjamo s človeku prijazno gradnjo iz naravnih, skozi stoletja in tisočletja dokazanih materialov. Spoštujemo naravo.

V podjetju Golibar se ukvarjamo s človeku prijazno gradnjo iz naravnih, skozi stoletja in tisočletja dokazanih materialov. Naše hiše iz slamnatih bal so zdrave in zagotavljajo visok nivo udobja bivanja. Mehke valovite površine sten in zaobljene špalete so prijetne za oko in balzam za dušo. Smo zanesljivi strokovnjaki z inovativnimi in preprostimi rešitvami. V odnosih smo predvsem človeški. Kar obl

jubimo, to tudi naredimo. Za vsako vašo idejo imamo konkretno in kvalitetno človeku prijazno rešitev.

Dajmo se delat, da je prvi april.Torej... Golibar je v okviru novega evropskega zelenega dogovora razvil in dal na trg i...
06/05/2021

Dajmo se delat, da je prvi april.
Torej... Golibar je v okviru novega evropskega zelenega dogovora razvil in dal na trg ilovnate gume. 💪💪 Kdor jih sam "odmontira" s tega avta, jih dobi zastonj! 🤣😛🤷‍♂️

Kljub "štuparami" niste dovolj visoki, da očistite svojo sončno elektrano, zamenjate kapo dimnika, pobarvate "foršplunk"...
07/10/2020

Kljub "štuparami" niste dovolj visoki, da očistite svojo sončno elektrano, zamenjate kapo dimnika, pobarvate "foršplunk", obrežete veje smreke, ki grozi, da se bo obtežena s snegom še to zimo podrla na vašo hišo? Saj ne da strašimo, ampak marsikdaj je preventiva cenejša kot kurativa. 🤷‍♂️😉 Pokličite Jureta pa vam posodi avtokošaro. 👇

Včasih vam bo tudi s trojno lojtro zmanjkalo nekaj centimetrov. Takrat se ne stegujte. Pokličite nas.

Takole je Saša Snoj, pri Golibarju zaposlena restavratorka, v kupoli Grubarjeve palače odkrila, da so že v 18. stoletju ...
25/09/2020

Takole je Saša Snoj, pri Golibarju zaposlena restavratorka, v kupoli Grubarjeve palače odkrila, da so že v 18. stoletju obstajali barabini, ki so se podpisovali pod tuja avtorska dela.🤷‍♂️👇

Restavratorje čakata v kapeli v Gruberjevi palači še kakšni dve leti dela.

Vse to je res, ampak kar najbolj navduši je pa božanski vonj po medu in čebelah znotraj čebelnjaka! Priporočam tako masa...
26/08/2020

Vse to je res, ampak kar najbolj navduši je pa božanski vonj po medu in čebelah znotraj čebelnjaka! Priporočam tako masažo kot spanje🛌 - tudi na vavčer.
🐝🍯
Seveda je svojevrsten unikaten čebelnjak izoliran s slamnatimi balami ter oblečen v ilovico v izvedbi Golibarja.🏠💪
Sem že omenil, da se prav nikjer drugje na tem svetu🌎 ne da spati v čebelnjaku iz ilovice in "plačati" z vavčerjem?🤫

KONČNO, zdaj tudi z uradnim pečatom

Vabljeni, da prenočite ob brnenju čebel in peljete svoje možgane🤯 na pašo.
Če ne veste kam bi odnesli turistični bon, vas obveščamo, da ga lahko izkoristite tudi pri nas.

Za več informacij nam pišite v zasebno sporočilo ali pokličite na tel. št.: 040/649-399

Omogočite telesu in umu obilo sproščanja, užitka
in nekaj novega.😀

P.s.: Kot smo obljubili, poskrbljeno je tudi za🏠🧼🚿🚽🧻😁

🏠Vavčerje ste že izkoristili?🏠V tem neobičajnem letu ima Golibar eno prav zanimivo ponudbo: Spanje v slamnati hiši z ilo...
08/07/2020

🏠Vavčerje ste že izkoristili?🏠

V tem neobičajnem letu ima Golibar eno prav zanimivo ponudbo: Spanje v slamnati hiši z ilovnatimi ometi s plačilom na turistični vavčer!😎
Spi se v sicer naseljeni hiški, ki pa je sem pa tja zaradi lastnikove odsotnosti prazna.
Cena za eno osebo je 75 EUR za prvo nočitev in 45 za vsako naslednjo.
Cena za dve osebi je 85 EUR za prvo nočitev ter 55 EUR za vsako naslednjo.
Trenutno so prosti termini na voljo med 10. in 26. julijem, torej že od pojutrišnjem dalje.
Hiška se nahaja v mirni kmečki vasici Gatina pri Grosupljem.
Za rezervacijo piši v zasebno sporočilo ali pokliči na 040 425 202.

To pa še ni vse: Če pokličete v naslednjih 15-ih minutah dobite še... Šala, šala, ničesar ne dobite.🤷‍♂️ No, mogoče kakšno kumaro🥒 z vrta, ki pa jo dobite tudi če pokličete pozneje kot v naslednjih petnajstih minutah.

Celotno prenočišče/stanovanje v kraju Gatina, Slovenia. You can huff and puff but You won't blow these straw house dawn. The first little pig was right - straw house is a smart idea! Natural and sustain...

Tole so obline ustvarjene iz ilovice prejšnjo soboto. ;) Jutri pa bomo izvedli apnen omet na steno iz slamnatih bal. Če ...
10/05/2019

Tole so obline ustvarjene iz ilovice prejšnjo soboto. ;) Jutri pa bomo izvedli apnen omet na steno iz slamnatih bal. Če te zanima kako se to počne, pridi in ustvarjaj z nami. Prijaviš se na 040 425 202.

29/11/2017

Golibar sporoča: Ne čakajte na smrt - v ilovici lahko živite že v času življenja! :P

Na Blokah se gradi - že jutri!
14/07/2017

Na Blokah se gradi - že jutri!

01/07/2017

Na Blokah se gradi luštna hiša iz človeku prijaznih materialov. V petek 7. julija bomo nanašali grobi ilovnat omet na slamnato steno, na kateri je že nanešen prvi sloj ilovice. Vabimo bodoče samograditelje in vse ostale, ki vas zanima človeku prijazna gradnja, da se nam pridružite. Delavnica je brezplačna vključno s prehrano. Prijave kar tukaj ali na telefon 040 425 202.

Genialno ;)
04/12/2016

Genialno ;)

09/08/2016

Srednjeročna (http://www.wasproject.it/w/en/varcata-la-soglia-dei-due-metri-e-continuiamo-a-salire/) in dolgoročna (https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/bi-lahko-v-prihodnosti-gradili-s-pomocjo-mikrobov/399975) prihodnost gradnje iz naravnih materialov. Mogoče ne ravno mikrobi, ampak v tej smeri bo sigurno šlo. ;)

Over 2 meters. And still growing 4 August 2016 / House / 0 Comments Thursday, August 4, 2016 Yesterday evening we saw the interesting tv report that SuperQuark dedicated to WASP (VIDEO HERE) and Shamballa project. It’s just a pity that it was recorded so we couldn’t include current images from the c...

Golibar je letos zaradi bivanja v Skandinavinji, kjer so zime dolge, podaljšal zimsko spanje. Sedaj je tudi tam že toplo...
31/05/2016

Golibar je letos zaradi bivanja v Skandinavinji, kjer so zime dolge, podaljšal zimsko spanje. Sedaj je tudi tam že toplo, tukaj na Balkanu pa sploh.;)

V petek popoldne in v soboto dopoldne (3. in 4. junij) bomo v Stični za nekaj metrov podaljšali tri leta nazaj zgrajeno lično protihrupno zaščito iz slamnatih bal in ilovice.

Tudi tokrat bodo dela potekala v obliki izmenjave znanje za delo. V zameno za par tvojih rok ponujamo znanje gradnje iz slamnatih bal in nanosa ilovnatih ometov. Delavnica je brezplačna vključno z vsemi obroki, prenočiščem in še kakšnim presenečenjem za ljubitelje gradnje iz slamnatih bal.

Začnemo v petek ob 13. uri, zaključimo predvidoma s kosilom v soboto ob 14. ali 15. uri.

Prijave in dodatna vprašanja lahko kar tukaj, še bolje pa prek telefona 040 425 202.

Delavnico vodim Luka Lampret, dipl. inž. gradbeništva in slamograditelj

Address

Gatina 23 A
Grosuplje
1290

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when GOLIBAR - človeku prijazna gradnja posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to GOLIBAR - človeku prijazna gradnja:

Share