26/08/2020
Vse to je res, ampak kar najbolj navduši je pa božanski vonj po medu in čebelah znotraj čebelnjaka! Priporočam tako masažo kot spanje🛌 - tudi na vavčer.
🐝🍯
Seveda je svojevrsten unikaten čebelnjak izoliran s slamnatimi balami ter oblečen v ilovico v izvedbi Golibarja.🏠💪
Sem že omenil, da se prav nikjer drugje na tem svetu🌎 ne da spati v čebelnjaku iz ilovice in "plačati" z vavčerjem?🤫
KONČNO, zdaj tudi z uradnim pečatom
Vabljeni, da prenočite ob brnenju čebel in peljete svoje možgane🤯 na pašo.
Če ne veste kam bi odnesli turistični bon, vas obveščamo, da ga lahko izkoristite tudi pri nas.
Za več informacij nam pišite v zasebno sporočilo ali pokličite na tel. št.: 040/649-399
Omogočite telesu in umu obilo sproščanja, užitka
in nekaj novega.😀
P.s.: Kot smo obljubili, poskrbljeno je tudi za🏠🧼🚿🚽🧻😁