17/04/2026
Prejeli smo klic da gospe pušča WC školjka in da noben nemore ugotoviti kje…Že to te potegnek delu😅🙈Seveda začeli smo pri školjki , odtočne cevi že plastične , ok uredu…Pri spoju Y kosa je puščalo tesnilo , ker pa je bila hidroizolirana pa je voda pritekla do školjke pod cevjo , nakar je pronicala skozi betonsko ploščo in spodaj že napojila strop…Cev in Y kos smo zamenjali , ker za sabo vedno radi pustimo urejeno okolje in zadovoljno stranko smo za to malo površino 0,5m2 položili nazaj še ploščice , katere smo prej previdno “odštemali” , zafugirali in zmontirali nazaj WC školjko😊