10/10/2022
Od 1. 10. 2022 je účinná novela energetického zákona. Táto priniesla tak zásadné a pozitívne zmeny pre vlastnú výrobu a použitie elektriny, že je dôležité o tom vedieť a hovoriť.
https://www.energiaweb.sk/2022/10/09/najdolezitejsia-zmena-energetickeho-zakona/
Aktívny odberateľ, úložiská, energetické komunity a spoločenstvá, malý zdroj aj pre firmy...
To všetko a ešte kúsok viac je teraz v energetickom zákone.
Ak niekto bude chcieť riešiť aktívneho odberateľa, komunitu či spoločenstvo nech sa mi ozve, rád pomôžem.
Od soboty 1. 10. 2022 začala platiť novela energetického zákona č. 251/2012. Táto priniesla niekoľko zmien, a niektoré z nich sú tak zásadné, že zmenia postupne našu energetiku. Dôležité je, že sú to našťastie pozitívne zmeny pre bežných ľudí. Energetika dostala šancu na z....