Група компаній UTEM

Група компаній UTEM UTEM – розроблення і впровадження сучасних рішень в енергетиці та промисловості.

Монтажні компанії групи оснащені вантажопідіймальними механізмами та сучасним обладнанням для виконання монтажних і зварювальних робіт будь-якої складності.

Щиро дякуємо Бучанська міська рада за таку почесну відзнаку!Нам приємно знати, що наша робота допомагає розвивати громад...
10/10/2025

Щиро дякуємо Бучанська міська рада за таку почесну відзнаку!
Нам приємно знати, що наша робота допомагає розвивати громаду, створювати нові можливості й підтримувати стабільне партнерство.

Ця подяка — спільний результат команди, партнерів і всіх, хто щодня працює заради спільної мети. 🙌

Разом — до нових досягнень! 🇺🇦
Все буде Україна!

Учбовий центр ТОВ "ЮТЕМ УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ" у м. Буча запровадив нову послугу у сфері зварювання:🔸навчання фахівців з л...
06/08/2025

Учбовий центр ТОВ "ЮТЕМ УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ" у м. Буча запровадив нову послугу у сфері зварювання:

🔸навчання фахівців з лазерного зварювання вуглецевих, нержавіючих металів та алюмінію;
🔸сертифікація фахівців з лазерного зварювання вуглецевої та нержавіючої сталі відповідно до вимог євростандарту EN ISO 9606-1;
🔸сертифікація фахівців з лазерного зварювання алюмінію відповідно до вимог євростандарту EN ISO 9606-2;
🔸виконання лазерного зварювання конструкцій із вуглецевих, нержавіючих металів та алюмінію.

🧑🏻‍🏭Досвід кандидатів на навчання у сфері зварювання - не має значення.

#лазернезварювання

17/06/2025

#теплогенератори від UTEM ZMK

Група компаній UTEM вітає усіх з новорічними святами!
25/12/2024

Група компаній UTEM вітає усіх з новорічними святами!

⚡️Група компаній UTEM вітає усіх причетних з Днем Енергетика!    #деньенергетика  #деньенергетикаукраїни
20/12/2024

⚡️Група компаній UTEM вітає усіх причетних з Днем Енергетика!

#деньенергетика #деньенергетикаукраїни

🇺🇦З Днем Незалежності України! #деньнезалежностіукраїни
24/08/2024

🇺🇦З Днем Незалежності України!

#деньнезалежностіукраїни

Орган сертифікації персоналу «ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ» без зауважень пройшов запланований у 2023 році наглядовий аудит зі сторони Н...
15/01/2024

Орган сертифікації персоналу «ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ» без зауважень пройшов запланований у 2023 році наглядовий аудит зі сторони Національного агентства з акредитації України.
За результатами аудиту підтверджена компетентність ОСП «ЮТЕМ-ЕКСПЕРТ» відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17024-2019 у сфері акредитації «сертифікація персоналу зі зварювання» за стандартами EN ISO 9606-1:2018; EN ISO 9606-1:2017.
#органсертифікаціїперсоналу #ютемексперт #сертифікаціяперсоналузізварювання #зварювання #зварники #аудит #органсертифікації

Компанією ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ» завершено розроблення проектної документації, стадії ТЕО, по об’єкту «Нове будівництво о...
28/12/2023

Компанією ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ» завершено розроблення проектної документації, стадії ТЕО, по об’єкту «Нове будівництво очисних споруд каналізаційних стоків в місті Буча» для комунального підприємства «БУЧАСЕРВІС» Бучанської міської ради.
Очисні споруди плануються використовувати для очищення господарсько-побутових та виробничих каналізаційних стоків міста Бучі.
В техніко-економічних розрахунках розглянуто впровадження сучасних європейських і світових технологій для очищення стоків, що дозволить Замовнику обрати найбільш ефективний варіант та залучити відповідних постачальників обладнання та інвесторів.
#розробленняпроектноїдокументації #стадіяТЕО #ТЕО #проектування

Група компаній UTEM щиро вітає вас усіх з Різдвяними та Новорічними святами!
23/12/2023

Група компаній UTEM щиро вітає вас усіх з Різдвяними та Новорічними святами!

Група компаній UTEM вітає усіх причетних з Днем Енергетика! #деньенергетика  #зднеменергетика  #енергетикаукраїни  #енер...
22/12/2023

Група компаній UTEM вітає усіх причетних з Днем Енергетика!

#деньенергетика #зднеменергетика #енергетикаукраїни #енергетика

Address

Вулиця Чкалова, 3
Bucha
08292

Opening Hours

Monday 08:30 - 17:00
Tuesday 08:30 - 17:00
Wednesday 08:30 - 17:00
Thursday 08:30 - 17:00
Friday 08:30 - 17:00

Telephone

+380444996555

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Група компаній UTEM posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Група компаній UTEM:

Share