31/03/2026
🏭 Важливі новини! OSTCHEM запускає виробництво аміачної селітри 𝐀𝐌𝐂𝟑𝟎 – нового азотного добрива для українських аграріїв.
Ми використали міжнародний досвід, щоб зробити підживлення ефективнішим, а добрива доступнішими:
🔹 Містить 𝟑𝟎% азоту. За потреби ми додаємо кальцій (Ca) та магній (Mg), а на другому етапі будемо також додавати сірку (4,7% та 7%).
🔹 Завдяки використанню пари замість газу ми знизили залежність від енергоресурсів та оптимізували собівартість.
Ми вже бачимо високий попит з боку аграріїв – пілотна партія у 𝟔𝟎𝟎 тонн була розпродана за декілька годин. Повноцінний запуск виробництва очікується у другій половині квітня.
Проєкт у цифрах 💹:
▪️ 10 млн грн інвестицій.
▪️ 6 місяців на реалізацію.
▪️ Обсяг виробництва – 𝟔𝟎𝟎-𝟖𝟎𝟎 тонн АМС30 на добу, з потенціалом збільшення до 𝟏𝟔𝟎𝟎 тонн на добу на другому етапі.
Попри виклики сьогодення, 𝐎𝐒𝐓𝐂𝐇𝐄𝐌 продовжує інвестувати в український агросектор та підтримувати економіку. Ми віримо, що новий продукт швидко займе свою нішу на українському ринку. 🇺🇦
Group DF
Рівнеазот
Ostchem RETAiL