20/11/2023
Вперше за багато років, інженерно-технічний персонал державних операторів системи розподілу (ОСР): ПАТ «Запоріжжяобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Черкасиобленерго», АТ «Харківобленерго», АТ «Хмельницькобленерго», АТ «Миколаївобленерго» та технічні працівники суміжних галузей, зібрались разом, щоб вдосконалити свої знання та обрати найоптимальніші для застосування в енергетичній галузі технічні рішення в сфері діагностики та випробувань енергообладнання.
Протягом 14 та 15 листопада на базі ПАТ «Черкасиобленерго» тривала серія теоретичних та практичних занять для значної кількості фахівців, які висловили бажання навчатись. Організатором виступила компанія АТ «Українські розподільні мережі».
Представники підприємства «Авега» (Україна), які були присутні на заході, провели практичні заняття та поділились досвідом роботи неруйнівного методу контролю стану ізоляції кабельних ліній.
Кількість учасників, які висловили зацікавленість у даних навчаннях була настільки значною, що організатори прийняли рішення надати всі довідкові матеріали та відео-записи представникам компаній, які не змогли прийняти участь із-за браку місць.
Семінар пройшов на навчально-виробничій базі ПАТ «Черкасиобленерго», де були створені всі умови для ефективного навчання. «УРМ» висловлює подяку за допомогу в організації заходу фахівцям ПАТ «Черкасиобленерго» та голові правління Олегу Самчуку.
За підсумками навчань, в.о. генерального директора «УРМ» Артем Мартинюк зазначив: «Компанія «УРМ» планує на постійній основі запровадити навчання для енергетиків, адже люди – це капітал компаній, їх освіта – найвигідніша інвестиція. Темою наступних навчань стане: «Охорона праці в електроенергетиці».