31/05/2026
За 1544 роки існування наш Київ бачив епохи розквіту та важких випробувань. Він розбудовувався, заліковував рани після навал, міняв обличчя, але ніколи не втрачав своєї душі.
Київ вистояв тоді й стоїть незламно зараз, попри будь-які виклики. Але це місто – не просто сиві пагорби, величний Дніпро чи архітектурні шедеври. Його справжній фундамент – це люди.
Ті, хто століттями захищав його кордони. Ті, хто щодня вкладає свої сили й душу в розвиток нашого міста: будує, навчає, лікує, захищає, оберігає, підтримує, забезпечує тепло та затишок у кожній оселі. Без вашої невтомної праці, любові та гарячих сердець Київ не був би таким, яким ми його знаємо і обожнюємо.
Дякуємо кожному, хто береже серце України. Нехай Київ квітне каштанами, живе і залишається містом сили, тепла, єдності та щасливих людей, у якому хочеться жити, працювати й будувати майбутнє 💙💛
З Днем народження, наш Києве! ✨