18/06/2026
Готуй сани влітку, а воза взимку.
Для енергетиків це не просто прислів’я, а основа роботи. Наша підготовка до зими триває вже багато місяців: ремонти, відновлення обладнання після атак, підтримка роботи шахт і машинобудівних заводів.
У січні–травні цього року ДТЕК Енерго спрямував на це близько 7 млрд грн.
Роботи дуже багато. Лише з жовтня 2025 по лютий 2026 року теплоелектростанції ДТЕК Енерго були атаковані понад 11 разів, а від початку повномасштабної війни - майже 230. Цього місяця теплова генерація компанії знову була під ударом, тож обсяги відновлення лише зростають.
Враховуючи масштаби попередніх руйнувань і нові хвилі атак, відновлення буде тривати і до початку наступного опалювального сезону, і впродовж зими, і наступного року.
Працюємо нон-стоп, щоб пройти літні піки споживання і наступну зиму стійкіше.
Світло тримається ✊⚡